Copyright 2019 - CENTR PCO s.r.o.

Tarify - komerční objekty

aneb vyberte si, prosím. . .

 

Tarify - komerční objektySnažíme se poskytovat komplexní služby. Je nám však jasné, že každý máme jiné potřeby a požadavky, někdo preferuje plný servis, někdo má zájem pouze o určité služby. Abychom Vašim požadavkům vyšli vstříc, rozdělily jsme naše služby střežení objektů do následujících kategorií - tarifů.

Při jejich čtení mějte, prosím, na paměti, že se jedná o návrhy služeb tak, jak je obvykle zákazníci požadují - individuální úpravy tarifů jsou samozřejmě možné. Rovněž cena je uvedena orientační - rádi Vám připravíme nezávaznou cenovou nabídku ušitou přímo pro Vás, Váš objekt a Vaše potřeby. 

 

KOMFORT

Konkrétní nabídka na dotaz

Výjezdy VS ZDARMA

V rámci tohoto paušálu získáte nejkomfortnější a nejefektivnější způsob střežení – je to standardní služba, nejžádanější našimi zákazníky. Ke každému poplachu, který vyhlásí Váš bezpečnostní systém, vyjíždí automaticky vozidlo naší výjezdové skupiny (VS). Objekt je důkladně obvodově kontrolován zvenku, v případě potřeby pak s obsluhou i uvnitř. Při zjištění narušení je volána obsluha a Policie ČR. Díky rychlému výjezdu, který následuje automaticky a pokrytí širokou sítí výjezdových vozidel mnohdy dojde k zadržení pachatele, který nestihne způsobit větší škody. Vyjma poplachů prokazatelně způsobených obsluhou jsou výjezdy zdarma. Samozřejmostí je non-stop služba operačního střediska, na které se můžete kdykoli obrátit s dotazy a problémy střežení objektu.

 

ECONOMY

Konkrétní nabídka na dotaz

Výjezd VS ZPOPLATNĚN

Ke každému poplachu, který vyhlásí Váš bezpečnostní sytém, vyjíždí automaticky vozidlo naší výjezdové skupiny. Objekt je důkladně obvodově kontrolován zvenku, v případě potřeby pak s obsluhou i uvnitř. Při zjištění narušení je volána obsluha a Policie ČR. Díky rychlému výjezdu, který následuje automaticky, a pokrytí širokou sítí výjezdových vozidel mnohdy dojde k zadržení pachatele, který nestihne způsobit větší škody. Každý výjezd VS je zpoplatněn. Samozřejmostí je non-stop služba operačního střediska, na které se můžete kdykoli obrátit s dotazy a problémy střežení objektu.

 

Oznámení PLUS

Konkrétní nabídka na dotaz

Výjezd VS ZPOPLATNĚN

O každém poplachu, který vyhlásí Váš bezpečnostní systém, jste informováni operátorem Pultu Centrální Ochrany. Vozidlo výjezdové skupiny vyjede pouze na Vaše přání, nemůžete-li provést kontrolu objektu z jakéhokoli důvodu sami, popř. není-li telefonicky zastižena žádná kontaktní osoba. Objekt je důkladně kontrolován zvenku. Při zjištění narušení je volána obsluha a Policie ČR. Každý výjezd VS je zpoplatněn. Samozřejmostí je non-stop služba operačního střediska, na které se můžete kdykoli obrátit s dotazy a problémy střežení objektu.

 

Oznámení

Konkrétní nabídka na dotaz

Výjezd VS NENÍ MOŽNÝ

O každém poplachu, který vyhlásí Váš bezpečnostní systém, jste informováni operátorem Pultu Centrální Ochrany. Vozidlo výjezdové skupiny nevyjíždí. Není-li telefonicky zastižena žádná kontaktní osoba, je odeslána zpráva SMS. K této službě nabízíme na 1 měsíc možnost dohodnout mimořádné výjezdy, což je výhodné např. pro pokrytí období dovolených. Samozřejmostí je non-stop služba operačního střediska, na které se můžete kdykoli obrátit s dotazy a problémy střežení objektu.

 


 Ceny tarifů začínají již od 200,-Kč/měsíc


Možnost připojení kamerového systému instalovaného naší společností ZDARMA na monitorovací středisko PCO (platí pro tarify Komfort a Economy) - velkou výhodou tohoto řešení je velmi efektivní vizuální verifikace poplachové zprávy.


 Také letos nabízíme ke všem tarifům službu „MojePCO“ zdarma. Získáte tak přehled o Vašem systému EZS z jakéhokoli místa, kde je dostupný internet. Zřízení služby je závislé na technických možnostech nainstalované EZS.


V ceně tarifu je vždy započítán poplatek za přenos dat technologií GPRS z ústředny EZS do systémů PCO. V případě zájmu o přenos rádiovým signálem nebo po telefonní lince nás prosím kontaktujte.


 

Elektronické zabezpečeníALARMY

Rychlý odkaz do sekce elektronického zabezpečení.

Střežení a monitoring vozidelSTŘEŽENÍ VOZIDEL

Rychlý odkaz do sekce s informacemi o monitoringu
a střežení osobních i nákladních vozidel.

Naše tarify a službyTARIFY A SLUŽBY

Rychlý odkaz do sekce s informacemi o našich službách
a nabízených tarifech.

 

 

Pult Centrální Ochrany (PCO)PULT CENTRÁLNÍ OCHRANY

Rychlý odkaz do sekce s informacemi o PCO.

Servisní službySERVIS A ÚDRŽBA

Rychlý odkaz do sekce s informacemi o nabízených servisních službách.

Kontaktní informaceKONTAKTY

Rychlý odkaz do sekce s kontaktními informacemi.

Kamerové systémy (CCTV)KAMEROVÉ SYSTÉMY

Rychlý odkaz do sekce s  kamerovými systémy CCTV.

Dokumenty ke staženíMANUÁLY A NÁVODY

Rychlý odkaz do sekce s dokumenty, manuály a programy ke stažení.