Bonus program

aneb být s námi se vyplatí. . .

 

Partnerský program benefitůDovolujeme si Vám představit náš projekt Program partnerství CENTR PCO. Tento zákaznický program je poskytován zcela zdarma a je určen pouze pro naše zákazníky. Jeho princip je jednoduchý - zákazník, který bude v Programu jako nabízející, představí své služby, produkty apod. formou výhodné nabídky ostatním našim zákazníkům, což představuje přes tisíc potenciálních zájemců. Obchodní úspěch nabídky pak závisí výhradně na zajímavosti nabídky, která je plně v režii nabízejícího. Nabízející bude samozřejmě s každou nabídkou jiný.

Ostatní naši zákazníci, kteří budou v Programu figurovat jako oslovení, získají jednak přehled o produktech a službách nabízených v regionu a dále, oproti ostatním, kteří nejsou zákazníky CENTR PCO, mohou získat daný produkt či službu se slevou nebo výhodněji. Samozřejmě se snažíme, aby byly prezentovány zajímavé a výhodné nabídky, na druhou stranu se oslovení nemusí obávat, že je zahltíme množstvím nabídek, jedná se o cca 3 - 4 nabídky za rok.

 

Proč vznikl Program partnerství CENTR PCO?

Naše společnost si od celého projektu slibuje podporu místních podnikatelů, vytvoření pocitu sounáležitosti mezi námi a našimi zákazníky i mezi zákazníky navzájem a klade si za cíl vytvořit určitý prostor, ve kterém se bude odvíjet efektivní spolupráce, jejíž hranice budete posouvat zejména Vy, naši zákazníci. Naším největším ziskem celé akce bude naplnění motta celého Projektu partnerství, které zní - Být s námi se vyplatí !

Pokud jste našimi zákazníky a máte zájem se Programu partnerství zúčastnit nebo k němu máte jakékoli připomínky, neváhejte se na nás obrátit.

CENTR PCO s.r.o.

Šmilovského 219
293 01 Mladá Boleslav

IČ – 25090810
DIČ – CZ2509081
Spis. zn. C 213871 u MS v Praze

NON-STOP DISPEČINK

326 721 055 (Vytočit)
602 245 058 (Vytočit)
pco@centrpco.cz

Další kontakty:
viz sekce Kontakty