Copyright 2019 - CENTR PCO s.r.o.

Bonus program

aneb být s námi se vyplatí. . .

 

Partnerský program benefitůDovolujeme si Vám představit náš projekt Program partnerství CENTR PCO. Tento zákaznický program je poskytován zcela zdarma a je určen pouze pro naše zákazníky. Jeho princip je jednoduchý - zákazník, který bude v Programu jako nabízející, představí své služby, produkty apod. formou výhodné nabídky ostatním našim zákazníkům, což představuje přes tisíc potenciálních zájemců. Obchodní úspěch nabídky pak závisí výhradně na zajímavosti nabídky, která je plně v režii nabízejícího. Nabízející bude samozřejmě s každou nabídkou jiný.

Ostatní naši zákazníci, kteří budou v Programu figurovat jako oslovení, získají jednak přehled o produktech a službách nabízených v regionu a dále, oproti ostatním, kteří nejsou zákazníky CENTR PCO, mohou získat daný produkt či službu se slevou nebo výhodněji. Samozřejmě se snažíme, aby byly prezentovány zajímavé a výhodné nabídky, na druhou stranu se oslovení nemusí obávat, že je zahltíme množstvím nabídek, jedná se o cca 3 - 4 nabídky za rok.

 

Proč vznikl Program partnerství CENTR PCO?

Naše společnost si od celého projektu slibuje podporu místních podnikatelů, vytvoření pocitu sounáležitosti mezi námi a našimi zákazníky i mezi zákazníky navzájem a klade si za cíl vytvořit určitý prostor, ve kterém se bude odvíjet efektivní spolupráce, jejíž hranice budete posouvat zejména Vy, naši zákazníci. Naším největším ziskem celé akce bude naplnění motta celého Projektu partnerství, které zní - Být s námi se vyplatí !

Pokud jste našimi zákazníky a máte zájem se Programu partnerství zúčastnit nebo k němu máte jakékoli připomínky, neváhejte se na nás obrátit.

ALARMY

Rychlý odkaz do sekce elektronického zabezpečení.

STŘEŽENÍ VOZIDEL

Rychlý odkaz do sekce s informacemi o monitoringu
a střežení osobních i nákladních vozidel.

TARIFY A SLUŽBY

Rychlý odkaz do sekce s informacemi o našich službách
a nabízených tarifech.

 

 

PULT CENTRÁLNÍ OCHRANY

Rychlý odkaz do sekce s informacemi o PCO.

SERVIS A ÚDRŽBA

Rychlý odkaz do sekce s informacemi o nabízených servisních službách.

KONTAKTY

Rychlý odkaz do sekce s kontaktními informacemi.

KAMEROVÉ SYSTÉMY

Rychlý odkaz do sekce s  kamerovými systémy CCTV.

MANUÁLY A NÁVODY

Rychlý odkaz do sekce s dokumenty, manuály a programy ke stažení.