Copyright 2019 - CENTR PCO s.r.o.

Historie

Jsme držitelé nejvyššího stupně bezpečnostní certifikace pultu centrální ochrany podle ČSN EN ISO/IEC 17020. Tuto certifikaci získalo v ČR doposud jen několik firem. Garantujeme špičkovou kvalitu a profesionální přístup. Vizitkou naší práce je spokojenost našich zákazníků.

Sídlo CENTR PCO s.r.o.Společnost byla založena v dubnu 1993. Vznikla spojením dvou firem, již tehdy působící na poli zabezpečovací techniky v ČR. Jejich majitelé si vytkli za cíl zřízení pultu centrální ochrany (PCO) pro město Mladá Boleslav a jeho okolí s postupným rozšířením na celý okres. V roce 2002 firma přesídlila z podnájmu do vlastních prostor nového, zcela rekonstruovaného sídla v samotném centru města, které je velmi přístupné a příjemné pro zákazníky. Od počátku neustále investujeme do nových, moderních zařízení, zákazníci tak mají jistotu, že jejich majetek a bezpečí střeží nejnovější technologie a za ní lidé, kteří své práci perfektně rozumí.

Po základní výjezdové skupině v sídle společnosti byly postupně zřízeny pobočky s nonstop výjezdovými službami v roce 1997 v Mnichově Hradišti, v roce 1999 v Benátkách nad Jizerou a v roce 2001 v sousedních Kosmonosích, čímž se samozřejmě operativní dosah výjezdových skupin rozšířil na většinu okresu, resp. se významně zkrátil dojezdový čas. V roce 2007 bylo zřízeno páté výjezdové vozidlo, zároveň byla do všech pěti výjezdových vozidel namontována technologie pro dohledávání odcizených vozidel v rámci ONI systému.

Počet klientů firmy se neustále rozšiřuje, v roce 2012 dosáhl počet napojených objektů čísla 1 200. Střežíme jak komerční budovy, tak soukromé rodinné domy a byty. Mezi hlídanými objekty jsou i ty s vyšším rizikem - banky, zlatnictví, kostely a církevní stavby, muzea, výstavní síně apod.

Jako jedna z prvních firem v celé ČR začali nabízet v úzké spolupráci s provozovatelem systému ONI sledování a střežení motorových vozidel. Projekt se setkává s velkým ohlasem a již nyní je jasné, že naši zákazníci tak získali možnost další, velmi efektivní služby.

V současné době naše společnost intenzivně sleduje nové trendy v oboru, zejména prolínání moderních IT technologií a Internetu obecně se systémy elektronického zabezpečení a kamerových systémů. Pracoviště pultu centrální ochrany (PCO) jsme rozšířili o kamerový monitorovací systém a vybrané objekty tak operátor PCO může okamžitě vizuálně zkontrolovat, což je velmi efektivní způsob jak v minimálním čase zjistit maximum informací o situaci na objektu, ze kterého byla přijata zpráva o alarmu.

Tyto nové technologie samozřejmě nabízíme také našim zákazníkům - na své kamerové systémy mohou dnes jednoduše přistupovat odkudkoli z Internetu a svá zabezpečovací zařízení ovládat a monitorovat např. pomocí aplikací v mobilních telefonech.

Elektronické zabezpečeníALARMY

Rychlý odkaz do sekce elektronického zabezpečení.

Střežení a monitoring vozidelSTŘEŽENÍ VOZIDEL

Rychlý odkaz do sekce s informacemi o monitoringu
a střežení osobních i nákladních vozidel.

Naše tarify a službyTARIFY A SLUŽBY

Rychlý odkaz do sekce s informacemi o našich službách
a nabízených tarifech.

 

 

Pult Centrální Ochrany (PCO)PULT CENTRÁLNÍ OCHRANY

Rychlý odkaz do sekce s informacemi o PCO.

Servisní službySERVIS A ÚDRŽBA

Rychlý odkaz do sekce s informacemi o nabízených servisních službách.

Kontaktní informaceKONTAKTY

Rychlý odkaz do sekce s kontaktními informacemi.

Kamerové systémy (CCTV)KAMEROVÉ SYSTÉMY

Rychlý odkaz do sekce s  kamerovými systémy CCTV.

Dokumenty ke staženíMANUÁLY A NÁVODY

Rychlý odkaz do sekce s dokumenty, manuály a programy ke stažení.