Copyright 2019 - CENTR PCO s.r.o.

Historie

Jsme držitelé nejvyššího stupně bezpečnostní certifikace pultu centrální ochrany podle ČSN EN ISO/IEC 17020. Tuto certifikaci získalo v ČR doposud jen několik firem. Garantujeme špičkovou kvalitu a profesionální přístup. Vizitkou naší práce je spokojenost našich zákazníků.

Sídlo CENTR PCO s.r.o.• Společnost byla založena v dubnu roku 1993. Vznikla spojením dvou firem, již tehdy působící na poli zabezpečovací techniky v ČR. Jejich majitelé si vytkli za cíl zřízení pultu centrální ochrany (PCO) pro město Mladá Boleslav a jeho okolí s postupným rozšířením na celý okres.

• V roce 2002 firma přesídlila z podnájmu do vlastních prostor nového, zcela rekonstruovaného sídla v samotném centru města, které je velmi přístupné a příjemné pro zákazníky. Od počátku neustále investujeme do nových, moderních zařízení, zákazníci tak mají jistotu, že jejich majetek a bezpečí střeží nejnovější technologie a za ní lidé, kteří své práci perfektně rozumí.

• Ke střeženým objektům vyjíždí naše vlastní výjezdové jednotky rozmístěné po regionu tak, aby dojezdové časy ke střeženým objektům byly co možná nejkratší. Všechna výjezdová vozidla jsou vybavena technologií pro dohledávání odcizených vozidel v rámci ONI systému. V rámci tohoto systému máme také nepřetržitý on-line dohled nad polohou všech vozidel a jejich jízdy a dojezdové časy jsou archivovány.

• Chráníme byty, rodinné domy, obchodní řetězce, směnárny, čerpací stanice, prodejny, kanceláře, kasina, skladovací haly a jiné logistické celky, restaurace a herny, galerie, divadla, velvyslanectví, školy, úřady státní správy, městské a obecní úřady. Specializujeme se však také na střežení vozidel nebo jiných mobilních objektů.

• V současné době naše společnost intenzivně sleduje nové trendy v oboru, zejména prolínání moderních IT technologií a Internetu obecně se systémy elektronického zabezpečení a kamerových systémů. Pracoviště pultu centrální ochrany (PCO) jsme rozšířili o kamerový monitorovací systém a vybrané objekty tak operátor PCO může okamžitě vizuálně zkontrolovat, což je velmi efektivní způsob jak v minimálním čase zjistit maximum informací o situaci na objektu, ze kterého byla přijata zpráva o alarmu.

Proč CENTR PCO?

• Vykazujeme velmi nízkou fluktuaci našich zaměstnanců, i po mnoha letech se o Váš alarm stará tentýž spolehlivý technik.

• Naše servisní oddělení tvoří zkušení technici s mnohaletou odbornou praxí.

• Nabízíme vysokou kvalitu poskytovaných prací a služeb. Nabízíme zodpovědnost a vysoký standard poskytované ochrany.

Naše poslání

• Chránit majetek lidí před trestnou činností a negativními vlivy přírody.

• Pečlivě dbát na to, aby Váš domov či firma byly pod stálou ochranou.
 
• Provádět projekce, montáže a servis zabezpečovacích, požárních a kamerových systémů a jejich napojení na naše certifikované Pulty Centrální Ochrany (PCO) v Mladé Boleslavi.

ALARMY

Rychlý odkaz do sekce elektronického zabezpečení.

STŘEŽENÍ VOZIDEL

Rychlý odkaz do sekce s informacemi o monitoringu
a střežení osobních i nákladních vozidel.

TARIFY A SLUŽBY

Rychlý odkaz do sekce s informacemi o našich službách
a nabízených tarifech.

 

 

PULT CENTRÁLNÍ OCHRANY

Rychlý odkaz do sekce s informacemi o PCO.

SERVIS A ÚDRŽBA

Rychlý odkaz do sekce s informacemi o nabízených servisních službách.

KONTAKTY

Rychlý odkaz do sekce s kontaktními informacemi.

KAMEROVÉ SYSTÉMY

Rychlý odkaz do sekce s  kamerovými systémy CCTV.

MANUÁLY A NÁVODY

Rychlý odkaz do sekce s dokumenty, manuály a programy ke stažení.