SERVIS

 záruční i pozáruční servis bezpečnostních technologií

 

Servis EZSNaše servisní služby jsou poskytovány na základě servisní smlouvy nebo na základě konkrétní objednávky. Pokud je uzavřena servisní smlouva, přejímá naše společnost závazek provádět příslušné z norem či jiných předpisů vyplývající zkoušky, revize nebo údržbu ve lhůtách v těchto předpisech stanovených nebo ve smlouvě sjednaných. Smluvním zákazníkům servisu jsou podle jejich požadavků také zaručeny lhůty pro provedení oprav a jsou obvykle zvýhodněni i cenově.

Stejnou kvalitu služeb, jakou věnujeme korporátním zákazníkům však věnujeme také fyzickým osobám - servis zabezpečovacích zařízení instalovaných v rodinných domech, rekreačních objektech a malých provozovnách tvoří významný podíl na celkovém vytížení našich servisních techniků.

Naše servisní oddělení tvoří ti nejzkušenější technici, odborníci s mnohaletou praxí v oboru a bohatými zkušenostmi. Pracují rychle a s chirurgickou přesností k maximální spokojenosti zákazníka. Důkazem tohoto tvrzení může být například skutečnost, že si naše servisní techniky najímají formou outsourcingu i jiné firmy, které nemají tak zkušené techniky ve svém týmu.

Zajišťujeme nepřetržitý servis zabezpečovacích systémů

  • pro zákazníky napojené na Pult Centrální Ochrany CENTR PCO
  • pro zákazníky s uzavřenou servisní smlouvou

Servis u ostatních zákazníků realizujeme co možná nejdříve v pracovní době techniků CENTR PCO.

Dále zajišťujeme

  • Servis, správu a údržbu kamerových systémů
  • Servis, správu a údržbu přístupových a docházkových systémů
  • Vzdálenou diagnostiku a správu bezpečnostních technologií pomocí datových spojení
  • Odbornou konzultaci a proškolení uživatelů v místě instalace
  • Převzetí servisu - v případě, že zákazník nemá servisního partnera a nebo nemá kontakt na firmu, která realizovala instalaci, nabízíme možnost převzetí servisu. Převzetí je vždy spojeno s revizí celého systému. Ceník servisních úkonů naleznete v Ceníku prací.

Objednání servisu

Máte-li nějaký problém se svým zabezpečovacím zařízením, kamerovým nebo přístupovým systémem, neváhejte nás kontaktovat. Samozřejmostí jsou bezplatné konzultace po telefonu, pokud je zapotřebí zásah technika na místě, domluvíme se s Vámi na nejvhodnějším termínu. Servisnímu zásahu předchází cenová nabídka, takže budete dopředu vědět, kolik Vás bude servisní zásah stát.

Pro objednání servisu kontaktujte prosím pana Radka Valentu - 326 323 814, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - nebo použijte náš objednávkový formulář.


Ceník servisních úkonů naleznete v Ceníku prací.

 


Snažíme se vyhovět v maximální možné míře všem zákazníkům v nejkratším možném čase - při plánování servisu jsou však přednostně vyřizovány požadavky a poruchy zákazníků se servisní smlouvou a zákazníků napojených na náš Pult Centrální Ochrany .


CENTR PCO s.r.o.

Šmilovského 219
293 01 Mladá Boleslav

IČ – 25090810
DIČ – CZ2509081
Spis. zn. C 213871 u MS v Praze

NON-STOP DISPEČINK

326 721 055 (Vytočit)
602 245 058 (Vytočit)
pco@centrpco.cz

Další kontakty:
viz sekce Kontakty