ALARM ON-LINE

aneb webové aplikace pro Váš alarm

 

Služba Moje PCOPokud jste připojeni na náš Pult Centrální Ochrany (PCO) a zřídili jsme Vám službu Moje PCO, pak máte přístup ke všem důležitým událostem a informacím z Vašeho alarmu pomocí webového prohlížeče kdykoli potřebujete a z kteréhokoli počítače na světě připojeného k Internetu. Pokud své přístupové údaje ke službě Moje PCO ještě nemáte, kontaktujte nás, prosím! Tuto službu totiž svým zákazníkům poskytujeme ZDARMA!

Služba Moje PCO je dostupná na webové adrese www.mojepco.cz

 

Možná jsme Vám instalovali některý ze systémů ELDES. Tento systém lze ovládat i monitorovat velmi komfortně pomocí aplikace ELDES Security, která je dostupná jak pro platformu Android tak pro iOS. Před tím, než budete systém tímto způsobem ovládat, je třeba jej příslušně nastavit, ovšem s tím Vám rádi pomohou naši technici při montáži systému nebo kdykoli později. Pokud tedy máte alarm od výrobce ELDES (jehož jsme mimochodem výhradními distributory pro celou ČR), kontaktujte nás, prosím! Služba je provozována na zabezpečeném serveru výrobce zcela ZDARMA!

Aplikaci Eldes Security stáhnete na Google Play nebo App Store

 

Monitoring a střežení vozidelMožná jsme Vám v některém z našich montážních středisek nainstalovali do Vašeho vozu systém pro sledování polohy Vašeho vozidla, pak jistě využijete následující odkaz na webovou aplikaci, pomocí které snadno a přesně zjistíte, kde se právě Vaše vozidlo nachází, jak dlouhou trasu ujelo, jakou rychlostí apod. Můžete se také podívat do historie jízd, který řidič řídil a naleznete zde spoustu dalších informací a vychytávek.

Služba ONI systém je dostupná na webové adrese www.onisystem.cz

 

Možná jsme Vám nainstalovali GSM modul, díky kterému si snadno otevřete vjezdová vrata, bránu, závoru nebo jakékoli jiné zařízení jen pomocí svého chytrého mobilního telefonu. A nejen Vy, kapacita GSM modulu je až 2000 telefonních čísel, takže se hodí i pro docela slušnou fabriku. A pokud by Vás zajímalo kdo si kdy otevřel - žádný problém, vše se zapisuje do logu, neproklouzne ani myš. Před prvním otevřením vrat nebo závory pomocí jediného ťuknutí na aplikaci, je třeba modul příslušně nastavit, ovšem s tím Vám rádi pomohou naši technici při montáži nebo kdykoli později. Pokud tedy máte GSM modul ELDES (jehož jsme mimochodem výhradními distributory pro celou ČR) nebo pokud byste jej rádi měli, kontaktujte nás, prosím! Služba je provozována na zabezpečeném serveru výrobce zcela ZDARMA!

Aplikaci Eldes Gates stáhnete na Google Play nebo App Store
webové rozhraní pro nastavení najdete na gates.eldesalarms.com

CENTR PCO s.r.o.

Šmilovského 219
293 01 Mladá Boleslav

IČ – 25090810
DIČ – CZ2509081
Spis. zn. C 213871 u MS v Praze

NON-STOP DISPEČINK

326 721 055 (Vytočit)
602 245 058 (Vytočit)
pco@centrpco.cz

Další kontakty:
viz sekce Kontakty