Tarify

aneb vyberte si, prosím. . .

 

Tarify - rodinné domySnažíme se poskytovat komplexní služby. Je nám však jasné, že každý máme jiné potřeby a požadavky, někdo preferuje plný servis, někdo má zájem pouze o určité služby. Abychom Vašim požadavkům vyšli vstříc, rozdělily jsme naše služby střežení objektů do následujících kategorií - tarifů.

Mějte prosím na paměti, že se jedná o návrhy služeb tak, jak je obvykle zákazníci požadují - individuální úpravy tarifů jsou samozřejmě možné - rádi Vám připravíme nezávaznou cenovou nabídku ušitou přímo pro Vás, Váš objekt a Vaše potřeby. Neváhejte nás kontaktovat, protože být s námi se vyplatí!

 

KOMFORT

Konkrétní nabídka na dotaz

Výjezdy VS ZDARMA

V rámci tohoto paušálu získáte nejkomfortnější a nejefektivnější způsob střežení – je to standardní služba, nejžádanější našimi zákazníky. Ke každému poplachu, který vyhlásí Váš bezpečnostní systém, vyjíždí automaticky vozidlo naší výjezdové skupiny (VS). Objekt je důkladně obvodově kontrolován zvenku, v případě potřeby pak s obsluhou i uvnitř. Při zjištění narušení je volána obsluha a Policie ČR. Díky rychlému výjezdu dojde mnohdy k zadržení pachatele, který nestihne způsobit větší škody. Vyjma poplachů prokazatelně způsobených obsluhou jsou výjezdy zdarma. Samozřejmostí jsou non-stop služby operačního střediska.

 

ECONOMY

Konkrétní nabídka na dotaz 

Výjezd VS ZPOPLATNĚN

Ke každému poplachu, který vyhlásí Váš bezpečnostní sytém, vyjíždí automaticky vozidlo naší výjezdové skupiny. Objekt je důkladně obvodově kontrolován zvenku, v případě potřeby pak s obsluhou i uvnitř. Při zjištění narušení je volána obsluha a Policie ČR. Díky rychlému výjezdu dojde mnohdy k zadržení pachatele, který nestihne způsobit větší škody. Každý výjezd VS je zpoplatněn. Samozřejmostí jsou non-stop služby operačního střediska.

 

Oznámení PLUS

Konkrétní nabídka na dotaz 

Výjezd VS ZPOPLATNĚN 

O každém poplachu, který vyhlásí Váš bezpečnostní systém, jste informováni operátorem Pultu Centrální Ochrany. Vozidlo výjezdové skupiny vyjede pouze na Vaše přání, nemůžete-li provést kontrolu objektu z jakéhokoli důvodu sami, popř. není-li telefonicky zastižena žádná kontaktní osoba. Objekt je důkladně obvodově kontrolován zvenku. Při zjištění narušení je volána obsluha a Policie ČR. Každý výjezd VS je zpoplatněn. Samozřejmostí jsou non-stop služby operačního střediska.

 

Oznámení

Konkrétní nabídka na dotaz

Výjezd VS NENÍ MOŽNÝ       

O každém poplachu, který vyhlásí Váš bezpečnostní systém, jste informováni operátorem Pultu Centrální Ochrany. Vozidlo výjezdové skupiny nevyjíždí. Není-li telefonicky zastižena žádná kontaktní osoba, je odeslána zpráva SMS. Samozřejmostí je non-stop služba operačního střediska. K této službě nabízíme na období minimálně jednoho měsíce možnost sjednat mimořádné výjezdy (tarif Komfort nebo Economy), což je výhodné např. pro pokrytí období dovolených. K této službě také nabízíme možnost napojení objektového kamerového systému na monitorovací pracoviště PCO a sledování obrazu kamer při poplachu za příplatek 250,- Kč bez DPH/měsíc.

 


Ceny tarifů pro nekomerční objekty začínají již od 200,-Kč/měsíc


Ke všem tarifům nabízíme ZDARMA službu „MojePCO“. Získáte tak přehled o Vašem systému EZS z jakéhokoli místa, kde je dostupný internet. Zřízení služby je závislé na technických možnostech nainstalované EZS.


 V ceně tarifu je vždy započítán poplatek za přenos dat technologií GPRS z ústředny EZS do systémů PCO a u tarifů s výjezdem kontrolní hlídky také případné sledování obrazu kamerového systému operátorem PCO při signalizaci poplachu (pokud je kamerový systém instalován a zpřístupněn PCO).


 

CENTR PCO s.r.o.

Šmilovského 219
293 01 Mladá Boleslav

IČ – 25090810
DIČ – CZ2509081
Spis. zn. C 213871 u MS v Praze

NON-STOP DISPEČINK

326 721 055 (Vytočit)
602 245 058 (Vytočit)
pco@centrpco.cz

Další kontakty:
viz sekce Kontakty