Copyright 2019 - CENTR PCO s.r.o.

Sledování vozidel

aneb komplexní řešení správy vozového parku

 

Sledování a střežení automobilůSystém ONI (Ochrana, Navigace, Informace), sloužící jako nástroj velmi komfortní, efektivní a ucelené správy vozového parku, je celý postaven na nejnovějších technologiích. Základ systému tvoří tzv. Technologické Centrum systému ONI. V tomto „mozku" systému jsou zpracovávány veškeré příchozí zprávy z mobilních objektů, které se archivují a dále poskytují uživatelům pomocí zabezpečeného internetového spojení.

Zprávy z komunikačních jednotek, umístěných ve vozidlech, se na Technologické centrum ONI zasílají pomocí sítí GSM/GPRS, v případě služby ONI Střežení rovněž privátní rádiovou sítí. Komunikační jednotky získávají informace o poloze a rychlosti ze systému GPS a jsou schopny rovněž přenášet informace o stavu zapalování, zamknutí vozu, tachometru, typu jízdy, identifikaci řidičů a dalších připojených vstupů.

Každá ze zásahových skupin systému ONI je vybavena špičkovou technologií, která umožňuje řízení zásahu přímo z vozidla, rádiové dohledávání pomocí speciálního anténního systému „BOBIKA" a také automatizované zasílání dat na centrální Dispečink ONI. 

Uživatelé služeb systému ONI přistupují ke svým datům pomocí internetového prohlížeče. Díky tomu mají přehled o svých vozidlech kdykoliv a z jakéhokoliv místa na světě. Navíc, pomocí bezplatně dodávané služby MIN-I-NET-G, mohou informaci o okamžitém stavu a poloze vozu získat na mobilní telefon.

Cíle systému

Cílem je poskytnout uživatelům nástroj, který jim pomůže za nízkých počátečních i provozních nákladů

  • střežit a sledovat vozidla
  • navigovat a kontrolovat řidiče
  • chránit životy, zdraví a majetek
  • podpořit nízkonákladový management
  • Komfortní a snadná elektronická kniha jízd

ONI sledování - pasivní vyhledávací systém

Chcete mít dokonalý přehled o aktuální poloze a historii pohybu Vašich vozidel? Chcete mít provozní náklady Vašich vozidel pod absolutní kontrolou? Ať jste velká, střední nebo malá firma, a nebo jste vlastník jediného vozu, naše služba ONI Sledování vozidel je přesně to, co hledáte.

ONI střežení - aktivní vyhledávací systém

Máte obavy, že Vaše vozidlo bude odcizeno? Nonstop provozovaný dispečink systému ONI, přes 150 zásahových vozidel a odolnost systému proti zarušení výrazně snižují riziko odcizení. Více o službě ONI Střežení vozidel se dozvíte v této sekci.

ONI rallye - aktivní vyhledávací systém

Monitorovací systém ONI® společnosti NAM systém umožňuje detekovat během rychlostních zkoušek nehodu, plánované i neplánované zastavení a rovněž umožňuje posádkám vzdáleně přivolat pomoc. Dispečeři rallye navíc on-line sledují polohu a stav všech závodních vozů, a to na RZ-tách i přejezdech. To vše přispívá ke zrychlení řešení mimořádných událostí při závodech.

ALARMY

Rychlý odkaz do sekce elektronického zabezpečení.

STŘEŽENÍ VOZIDEL

Rychlý odkaz do sekce s informacemi o monitoringu
a střežení osobních i nákladních vozidel.

TARIFY A SLUŽBY

Rychlý odkaz do sekce s informacemi o našich službách
a nabízených tarifech.

 

 

PULT CENTRÁLNÍ OCHRANY

Rychlý odkaz do sekce s informacemi o PCO.

SERVIS A ÚDRŽBA

Rychlý odkaz do sekce s informacemi o nabízených servisních službách.

KONTAKTY

Rychlý odkaz do sekce s kontaktními informacemi.

KAMEROVÉ SYSTÉMY

Rychlý odkaz do sekce s  kamerovými systémy CCTV.

MANUÁLY A NÁVODY

Rychlý odkaz do sekce s dokumenty, manuály a programy ke stažení.