Modernizace starších systémů

aneb modernizujte na původní kabeláži !

 

Rekonstrukce systémů CCTVV současné době řeší správci starších analogových kamerových systémů náhradu poškozených kamer nebo jejich nekvalitní obraz. Analogový systém je překonán a náhradní díly na jeho údržbu jsou čím dál tím dražší a čím dál tím méně dostupné. Co teď? Je třeba znovu draze instalovat po celém domě kabeláž na nový digitální systém?

Ne! Vyměníme pouze kamery - původní analogové kamery s nízkým rozlišením nahradíme kvalitními digitálními kamerami s mnohem vyšší citlivostí a kvalitou obrazu a původní záznamové zařízení nahradíme daleko propracovanějším digitálním videorekordérem s mnoha novými funkcemi (detekce pohybu, možnost dálkového přístupu k záznamu apod.). Veškeré kabelové rozvody zůstávají, přestože jsou realizovány koaxiálními kabely pro analogový signál !

Tento způsob realizace je možný díky využití technologie TURBO HD, která je speciálně navržena pro přenos digitálního signálu z kamer po analogových přenosových trasách. Díky této technologii ušetříte za práci techniků při instalaci nové kabeláže i za novou kabeláž. Ceny kamer jsou pak společně s novým záznamovým zařízením dnes na mnohem příznivější úrovni než tomu bylo ještě před pár lety, přitom kvalitativní skok je propastný - samozřejmě k lepšímu.

Kolik Vás to bude stát?

Cenu modernizace - kamer a záznamového zařízení včetně instalace a nastavení - Vám rádi sdělíme na požádání. Zákazníkům CENTR PCO poskytujeme výrazné slevy! Neváhejte nás poptat, rádi Vám předložíme nezávaznou cenovou nabídku.

CENTR PCO s.r.o.

Šmilovského 219
293 01 Mladá Boleslav

IČ – 25090810
DIČ – CZ2509081
Spis. zn. C 213871 u MS v Praze

NON-STOP DISPEČINK

326 721 055 (Vytočit)
602 245 058 (Vytočit)
pco@centrpco.cz

Další kontakty:
viz sekce Kontakty