Automatizace domácnosti

ovládejte svá vrata prozvoněním nebo aplikací !

 

Ovládání vrat garáže mobilemVjezdové pohonné mechanismy se obvykle ovládají dálkově pomocí dálkových ovladačů. Ty jsou ale docela drahé, je v nich třeba měnit baterie, občas se rozbijí a občas se ztratí nebo zapomenou třeba v jiném autě.

Proč nevyužít k ovládání mobilní telefon?! Ten má dnes už téměř každý, nosí ho stále u sebe, nabije si jej jednoduše i v autě a již dnes v sobě tato zařízení sdružují řadu funkcí - tak proč k nim nepřidat také funkci dálkového ovladače?

Ovládání je velmi prosté - buď "prozvoníte" určité telefonní číslo, nebo klepnete na ikonu na ploše Vašeho telefonu - jakmile tak učiníte, ovládaná vrata, závora, brána nebo jakékoli jiné ovládané zařízení se dá do pohybu. Uzavření se poté děje obvykle automaticky, popř dalším prozvoněním nebo klepnutím na ikonu aplikace.

Jak to zařídit?

Do Vaší stávající pohonné jednotky (motoru) doplníme speciální GSM modul s Vaší SIM kartou libovolného operátora - nic víc není potřeba. Okamžitě po instalaci modulu můžete začít pohon ovládat pomocí Vašeho mobilního telefonu.

Kolik mě to bude stát?

Cenu modulu včetně instalace Vám rádi sdělíme na požádání - zákazníkům CENTR PCO poskytujeme výrazné slevy! Neváhejte nás poptat, rádi Vám předložíme nezávaznou cenovou nabídku.

CENTR PCO s.r.o.

Šmilovského 219
293 01 Mladá Boleslav

IČ – 25090810
DIČ – CZ2509081
Spis. zn. C 213871 u MS v Praze

NON-STOP DISPEČINK

326 721 055 (Vytočit)
602 245 058 (Vytočit)
pco@centrpco.cz

Další kontakty:
viz sekce Kontakty