Levné zabezpečení malých prostor

aneb za málo peněz hodně muziky !

 

Levné zabezpečení malých prostorLidé u nás často poptávají zabezpečení malého prostoru - garáže, zahradního domku, sklepa a podobných objektů. V těchto případech je použití "klasického" zabezpečovacího systému málo efektivní, neboť je třeba pořídit řadu komponent stejně jako v případě realizace většího systému (instalační box pro ústřednu, transformátor, desku ústředny, záložní akumulátor, detektor(y), kabeláž atd..), což malý zabezpečovací systém prodražuje obvykle nad míru únosnou pro zákazníka.

Minialarm PITBULL ALARM PRO však celou situaci výrazně mění ! Díky integraci všech potřebných komponent do těla pohybového detektoru je tak třeba zakoupit a instalovat pouze jedno jediné zařízení, což je samozřejmě mnohem efektivnější a cenově podstatně výhodnější.

Integrace však není na úkor kvality, použitý pohybový detektor je ve dvojitém provedení, což zaručuje vysokou odolnost proti planým poplachům a je vybaven funkcí PET IMMUNITY, což je odolnost proti pohybu malých zvířat v zorném poli detektoru. Také ostatní integrované komponenty (GSM/GPRS modul, ústředna) jsou značkové produkty (ELDES) a běžně se využívají také v "klasických" zabezpečovacích systémech (např. typ ústředny ESIM364). Informace o poplachu, poruchách, překročení nastavených teplotních limitů atd. může minialarm odesílat (SMS, volání) na přednastavená telefonní čísla uživatelů (až 10 uživatelů) a/nebo je datově odesílat na Pult Centrální Ochrany - vše je jen otázkou naprogramování.

Minialarm je dodáván v balení vhodném pro instalaci svépomocí.

Snadná možnost rozšíření

Minialarm obsahuje bezdrátovou nadstavbu, tzn. že je možno systém rozšiřovat o libovolné další prvky bezdrátové nadstavby (další pohybové detektory, magnetické kontakty, sirény aj.).

Kolik mně to bude stát ?

Cena zařízení PITBULL ALARM PRO je 5.474,- Kč včetně DPH  - zákazníkům CENTR PCO poskytujeme výrazné slevy! Neváhejte nás poptat, rádi Vám předložíme nezávaznou cenovou nabídku.

CENTR PCO s.r.o.

Šmilovského 219
293 01 Mladá Boleslav

IČ – 25090810
DIČ – CZ2509081
Spis. zn. C 213871 u MS v Praze

NON-STOP DISPEČINK

326 721 055 (Vytočit)
602 245 058 (Vytočit)
pco@centrpco.cz

Další kontakty:
viz sekce Kontakty